Crafting from the Heart 'Anything Goes'
Addicted to Stamps and More 'Anything Goes'
CAS on Friday 'Christmas in July'
Papercraft 'Christmas in July'
Creative Craft Cottage 'The most wonderful time of the year'
Sweet Stampers ´Christmas in July´
Christmas at sweet Stampin
Sweet Stampers ´Christmas in July´
Christmas at sweet Stampin
*
Een heerlijk toetje met de bramen uit eigen tuin! Hier het recept en een foto:Bavarois van bramen
7 gr gelatine
200 gr bramen
sap van een ½ citroen
40 gr suiker
400 ml slagroom
circa 5 blaadjes munt
Laat de gelatine weken in koud water.
Was de bramen en houd een paar van de mooiste bramen apart. Pureer de rest door een zeef.
Verwarm het citroensap met de suiker en twee eetlepels water, maar laat dit niet koken.
Knijp de gelatine uit en los het al roerend op in het warme citroensap. Giet dit bij de gepureerde bramen en laat dit in een wijde kom goed lobbig worden.
Klop in een andere kom de slagroom stijf. Spatel beetje bij beetje de slagroom voorzichtig door de lobbige bramensaus tot alles goed is vermengd.
Giet dit in een met olie ingevette puddingvorm en laat afgedekt in de koelkast minimaal 2 uur tot een dag opstijven.
Zet de vorm even in heet water om de pudding makkelijk te kunnen storten. Garneer met de apart gehouden bramen en muntblaadjes.
Eet smakelijk!
*
Rio
Grande-Nathalie PagieDerde deel met Tara en Diego in de hoofdrol en prima zelfstandig te lezen. Het verhaal leest vlot en is redelijk spannend, hier en daar misschien een tikje ongeloofwaardig, maar prima leesvoer voor de vakantie:
Als blijkt dat haar voormalige collega Diego Martinez vermist wordt, twijfelt journaliste Tara Linders geen seconde. Ze moet naar Mexico, waar hij voor het laatst is gezien. Diego verbrak zijn relatie en verliet huis en haard om in Mexico, het thuisland van zijn vader, uit te zoeken wat hij nu echt wil: vrijheid en avontuur of een gesetteld gezinsleven. De eigenzinnige Tara mist haar partner in crime en grijpt zijn vermissing met beide handen aan om hem achterna te reizen.
Haar baas heeft aanvankelijk zijn bedenkingen – nergens sneuvelen er momenteel zo veel journalisten als in Mexico – maar stemt toch toe als hij kansen ziet voor een wereldwijde primeur. Op één voorwaarde: ze gaat niet alleen, de mysterieuze undercoveragent Jay zal haar vergezellen. Samen doorkruisen ze de binnenlanden van Mexico, waar het gevaar voortdurend op de loer ligt. Als een anonieme tip hen naar de beruchte motorbende Escorpiones leidt en Diego in levensgevaar blijkt te verkeren, wordt het pas echt bloedlink.Lees hier de eerste bladzijden van dit verhaal.
*
Hier nog steeds in de vakantiemodus. Mijn zusjes en dochter zorgen deze week voor mams, dus ook vakantie van mantelzorg. Fijn gevoel om te weten dat zij goed verzorgd wordt, terwijl ik op mijn luchtbedje dobber ;o)
Fijne dag en tot gauw!
Wat een schitterend kaartje Jeanet!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Diny
een prachtige kaart Jeanet
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaart met deze leuke stempels, altijd fijn dat je zoiets leuks in de sale kunt kopen. Je bramentoetje ziet er heerlijk uit, en het boek schrijf ik bij op het lijstje! Blijf nog lekker dobberen, fijn dat je echt kunt genieten zonder zorgen.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
superleuk gedaan weer!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Caroline
Your card is so wonderful and sweet.
BeantwoordenVerwijderenThe card also fits the animal challenge at the sweet stampers. Look over here.
Hugs
Kuni
sweetstamperschallenge.blogspot.com
Prachtige kaart met deze leuke stempels heerlijk toetje, blijf maar lekker dobberen,
BeantwoordenVerwijderenAnsx
Mooi kaartje. Leuke stempelsen stans met stikrand.
BeantwoordenVerwijderenGeniet nog van je vakantie.
Groetjes, Wies
Wat een lieve stempels op je leuke kaart Jeanet. Fijn dat je lekker kan dobberen en dat blijft nog wel even zo wat het weer betreft. Genieten...
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Een heel mooi kaartje en leuke stempels.
BeantwoordenVerwijderenJe recept ziet er weer heerlijk uit.
Groetjes Miranda
Mooie kerstkaart! Wat me er weer aan herinnerd dat ik opnieuw niet heb gedacht aan mijn voornemen om door het jaar heen wat vaker kerstkaarten te maken.... Haha! De bavarois ziet er ook lekker uit. Eet smakelijk.
BeantwoordenVerwijderenGroeten Marjolein
Wat een leuke kaart Jeanet, lief zijn de hertjes. Zeker fijn om de mantelzorg te kunnen delen, helemaal nu je vakantie aan het vieren bent, geniet er lekker van!
BeantwoordenVerwijderenLekker eenvoudig, niet te veel poespas. Super leuk gemaakt!!!
BeantwoordenVerwijderenFijn dat de zorg even is overgenomen door familie, dan kun je extra genieten van je vakantie.
-xies- Renate.
Oh wat een leuke stempeltjes. Wij zagen eergisteren nog 5 bambi’s in het wild in Canada. Een moeder met 2 kleintjes en een mannetje en vrouwtje gewoon in de tuin bij een huis. Wat fijn dat je even ontzorgt wordt. Geniet van je vakantie!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Margriet
Wat een leuke kaart Jeanet. erg leuke stempels heb je gebruikt. Wat fijn dat je even geen mantelzorg hebt. Even iets voor je zelf. Moet af en toe ook. Geniet maar lekker deze week. Groeten trijntje
BeantwoordenVerwijderenMooie kaart, gezellig dat je meedoet bij Crafting from the Heart Challenge Blog. Groetjes van Ine (DT)
BeantwoordenVerwijderenhttp://creaine-cards.blogspot.nl/
Beautiful CAS design, a fabulous card. Thank you for entering our July Challenge at CaSS.
BeantwoordenVerwijderenChris
x
Mooie kaart Jeanet!
BeantwoordenVerwijderenDelightful card and love those gorgeous soft colours.x
BeantwoordenVerwijderenWat een enige hertjes zijn dat! Leuk dat je de ene bovenop de tekst hebt geplaatst, geeft meteen wat diepte in de kaart.
BeantwoordenVerwijderengroetjes van Ank
Stunning and cute christmas card.
BeantwoordenVerwijderenThank you for joining us at the Sweet Stampers Challenge and i hope to see you again.
Hugs
Kuni
Wat een schattige kaart, Jeanet. Leuke stempels en kleur heb je gebruikt. Leuk dat je meedoet met CAS on Friday. Liefs, Wilma
BeantwoordenVerwijderenWat een geweldig mooie kaart heb je met die schattige hertjes gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Ans
ik heb nog geen kerstkaart gemaakt dit jaar... oeps.. met zulke mooie stempels is het wel makkelijker... mooie kaart.
BeantwoordenVerwijderenSuper gemacht. Danke für deine Teilnahme bei den Sweet Stampers.
BeantwoordenVerwijderenLG Dreja
Hey there, thanks so much for joining us at Papercraft-Challenges. We have just picked our winner of the Christmas Challenge, so make sure to check back soon!
BeantwoordenVerwijderenHugs, Lia