donderdag 8 februari 2018

Love you * Snickers Chocomousse * Halszaak-Boris O. Dittrich

En na een Valentijnskaart voor Isabel, moest er natuurlijk ook eentje voor Saar komen. Saar is dol op alle mogelijke dieren, dus dat was een makkie. Het werden natuurlijk de lieve panda's van SU:
Dies R Us 'For the One I Love'
CAS-ual Fridays 'Hearts, hearts & more hearts'
Crazy for Cas 'Knuffelbaar'
Knutsel & Kadootjes 'Liefde en Vriendschap'
CreaPaleis 'Liefde'
AnMa Creatief 'Liefde'
Love to Scrap 'I Love You'
*
En wil je jouw Valentijn volgende week verrassen met een lekker toetje? Hier een recept en een foto:
Snickers chocomousse
(6 personen)
4 Snickers
250 ml slagroom

50 ml melk
1 blaadje gelatine
4 el cacaopoeder
Snij vier Snickers in stukjes en laat ze samen met 50 ml volle melk in een pannetje langzaam smelten op een laag vuurtje. Voeg vier eetlepels ongezoet cacaopoeder toe en roer goed door tot je een egale massa krijgt. Knijp een geweekt blaadje gelatine uit en laat oplossen in de chocolade. Laat 30 minuten afkoelen, maar roer regelmatig door voor een egale massa.
Klop ondertussen 250 ml slagroom goed stijf. Voeg de chocolade toe en klop nog even heel kort door tot alles mooi gemengd is. Schep de mousse in schaaltjes, laat minstens 2 uur opstijven en decoreer pas vlak voor het opdienen.
Tip: Ik garneerde het toetje met een halve mini Snickers, wat chocoroom (slagroom waar je naast 1 el suiker een ½ el cacao aan hebt toegevoegd tijdens het mixen) en wat fijngehakte nootjes.

Eet smakelijk!
Gebaseerd op een recept van smollen.be

*
Halszaak-Boris O. Dittrich
Geen onaardig, redelijk spannend en vlot te lezen verhaal:


Voor een juwelierszaak in de P.C. Hooftstraat houdt de politie een zwerver aan op verdenking van diefstal. Hij verzet zich hevig en een van de agenten gebruikt een nekklem, waarna de man in coma raakt. Rechercheur Maya Oliphant ondervraagt de agenten. Al snel blijkt dat hun verklaring ernstig afwijkt van een filmpje dat opduikt op internet.
Wanneer vervolgens de zwerver in zijn ziekenhuisbed wordt vermoord, heeft Maya plotseling een moordonderzoek onder handen. Onder grote druk gaat Maya op zoek naar de identiteit van de zwerver. De speurtocht leidt haar dertig jaar terug in de tijd, toen een rechter in Alkmaar enkele zeer omstreden vonnissen uitsprak en daarna spoorloos verdween.

*
Een gezellig en druk carnavalsweekend voor de boeg, zin in ;o)
Fijne dag en tot gauw!

38 opmerkingen:

  1. wat een schat van een kaart!
    je dessert ziet er lekker uit
    het boek lijkt me ook wel wat!
    groetjes
    Nancy

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Tuurlijk óók een voor Saar en wat voor één ....Oma krijgt vást een dikke knuffel!

    XxIrene

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Superleuk! Wat kun je toch veel met die panda's he?!

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Wat een lieve kaart voor Saar!
    Een lekker zoet toetje.
    Het boek heb ik meteen gereserveerd bij de bieb.
    Fijne carnaval jeanet xx

    BeantwoordenVerwijderen
  5. wat een leuke en lieve kaart heb je voor Saar gemaakt, de panda's zijn echt leuk! Heerlijk toetje..
    groetjes,
    Ans

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Wat ene lief kaartje voor Saar!! Eng zijn de pandaatjes.
    Dank je voor het meedoen bij K&K!

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Wat een lief kaartje, ik ben gek op deze panda's. Die mouse ga ik dit weekeind maar eens uitproberen, yummmmm.

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Leuke kaart Jeanette. GerJanne had slaap want ze vindt die pandaatjes natuurlijk ENIG, ipv ENG.
    hahaha.
    Wat kan een lettertje toch een verschil geven he?
    grts leny

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Dit moet bijna wel het allerliefste kaartje met de panda's zijn dat ik tot nu toe tegenkwam! Ook leuk dat je mee doet met CFC.

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Wat een lief kaartje voor Saar.
    Groetjes Nicolette

    BeantwoordenVerwijderen
  11. een eenvoudig kaartje kan ook heel mooi zijn , lief die panda beertjes.het recept heb ik al uitgeprint, en ga ik vast maken. mijn jongens zijn gek op chocolade toetjes.bedankt.
    groetjes Marjan

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Wat een schat van een kaart. Zo leuk, die panda uit het hart komend! Fijne carnaval!
    xxx Margreet

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Oh, wat is dit een liefie voor Saar! Je toetje is er ook een om van te smullen. Geniet van de carnaval!
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  14. En dit is ook een hele leuke lieve Valentijnskaart Jeanet. Mooi dat frisse rood erbij en leuk die panda die daar uit het hart komt piepen :)
    Fijn (carnavals)-weekend.
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  15. Zo mooi gemaakt met die lieve pandabeertjes.
    Groetjes,
    Carla

    BeantwoordenVerwijderen
  16. Wat een schattige kaart Jeanet ! En die Snicker-mousse ziet er lekker uit !!!!!!Geniet van het carnavalsweekend !
    Groetjes
    Margo

    BeantwoordenVerwijderen
  17. Zo leuk die panda`s. Grappige opzet. Deze kaart zal zeker gewaardeerd worden.

    BeantwoordenVerwijderen
  18. Just ADORABLE!!! Thanks so much for playing in our ‘For the One I Love’ challenge at Dies R Us. Good Luck and please come back again soon!

    Darlene (DRU Blog Leader)
    DIES R US CHALLENGE BLOG
    DAR’S CRAFTY CREATIONS Please stop by for a visit.

    BeantwoordenVerwijderen
  19. Wat een lief kaartje. Die panda's zijn erg leuk, ook leuk zoals er eentje uit het hart tevoorschijn komt.

    BeantwoordenVerwijderen
  20. Ahw, wat een schattig kaartje maakte je voor Saar! Deze panda's zijn zo leuk!!

    BeantwoordenVerwijderen
  21. Wat een geweldig leuk kaartje Jeanet, wat leuk die pandabeer in het hartje, en de andere die de brief met het hartje vast heeft. Bedankt voor het mee doen bij Knutselse en Kadootjes. Groetjes, Ingrid.

    BeantwoordenVerwijderen
  22. Wat zal Saar hier blij mee zijn Jeanet, de kleurtjes, de beertjes, ik vind je kaart geweldig.
    Lieve groetjes,Corrie

    BeantwoordenVerwijderen
  23. Wat een lieve kaart😍
    Je kan je kaarten versturen met een lippenstift kus hoor.
    13 Februari in de brievenbus doen.
    Geen postzegel plakken, maar een kus erop.
    Heb ik net gelezen op facebook

    BeantwoordenVerwijderen
  24. Leuke kaart en de stempels zijn ook erg leuk

    BeantwoordenVerwijderen
  25. Hele leuke kaart, de panda's blijven leuk. De mousse ziet er erg lekker uit.
    Groetjes, Chantal S

    BeantwoordenVerwijderen
  26. Wat een lieve kaart Jeanet, leuk hoe de panda uit het hart komt "piepen". Isabel en Saar zullen de kaarten vast geweldig vinden!

    BeantwoordenVerwijderen
  27. Ohhh wat een leukerd is dit, gaaf detail dat het beertje uit het hartje steekt zeg!

    BeantwoordenVerwijderen
  28. This is just adorable! Love the images & your simple design! Thanks for joining our weekly challenge at QKR Stampede!

    BeantwoordenVerwijderen
  29. Deze kaart voor Saar is erg mooi. Is ze vast blij mee. Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  30. Wat een lief kaartje zeg. Bedankt voor het meedoen met de Crazy for CAS kunffelbaar challenge.

    BeantwoordenVerwijderen
  31. Adorable!! Thanks for joining us at CAs-ual Fridays.

    BeantwoordenVerwijderen
  32. Superschattig! Wat leuk om de panda's op deze manier te gebruiken! Grtjs, Iefje

    BeantwoordenVerwijderen
  33. oh that is so irresistible!!! i love these 2 cute pandas and what a clever way to place them! thank you so much for sharing at Love to Scrap!

    BeantwoordenVerwijderen