Zijn jullie de kerstdagen allemaal gezellig door gekomen? Ik heb het heerlijk gehad moet ik zeggen, lekker rustig, gewoon simpel is mijn motto altijd. En dat is geweldig gelukt moet ik zeggen, geen last van uitbuiken gehad, veel gewandeld. Gisteren heb ik nog lekker goulash gemaakt voor vrienden, gewoon gezellig tafelen.
Vandaag gaan we nog met z'n drietjes naar de film. Vanmorgen heb ik nog even tijd gehad om in mijn knutselkamer te gaan zitten met de top 2000 op de achtergrond, heerlijk. Ik moest nog een kaartje maken voor een collega, zij heeft me een kerstkaart gestuurd, en dan mag ik natuurlijk ook iets terug sturen, een nieuwjaarskaart gemaakt voor haar.
De scrabble letters zijn geprin van Internet, en de cijfers zijn van MFT, nog wat sneeuwsterretjes uit een pons gemaakt en klaar.
Ik zag nog een challenge voorbij komen bij Cas on Sunday en daar doet deze kaart aan mee.
Ik wens jullie nog een fijne dag, en tot snel weer, en ik vind het geweldig leuk dat je langs bent geweest. Erica jouw wil ik ook een speciaal welkom heten op mijn blog, leuk dat je me ook hier bent gaan volgen.
Reacties
Wat een leuke Nieuwjaarsjaart, mooi zijn de scrabble letters, ik gebruik ze ook graag verkleind op een babykaart.. leuk met de sneeuwsterren en de opvallende cijfers, fijne jaarwisseling, liefs Ans
een erg leuke kaart voor je collega! en fijn dat je met deze dagen niet hoeft uit te buiken,hihi!!
groetjes van corry
Wat een heel leuk kaartje. Kei mooi.
grtjs
Claudia
liefs.
Ik heb even voor je uitgezocht waar de stempels vandaan kwamen die ik had gebruikt, maar ik kon niet alles achterhalen. De 'Happy Birthday'-stempel is van Heidi Swapp, de vlinder van Eline Pellinkhof (kwam uit een restjesbak en had m'n moeder al eens bewerkt met PanPastel). De 'Handmade with love' weet ik niet, want daar hebben we de verpakking niet meer van en de ronde stempel op de voorkant was niet van ons, maar daar was alleen een afdrukje van, al eens gekregen. Dus ik hoop dat ik je hiermee ietsje verder heb geholpen...
Groetjes Dinette.
grtjs,martina
x
Goeie jaarwisseling.
-xies- Renate.
Hele fijne gezellige dagen nog gewenst,
lekker genieten en knutselen.
Een prachtig, geweldig en goed uiteinde
en de allerbeste wensen voor 2014 ☺
Veel liefsss van Erica ☼
Wat is dit kaartje weer mooi bedacht en gemaakt! Hier ben jij zo goed in om van CAS kaartjes een groot effect te maken!
En wij hebben ook relaxte kerstdagen gehad, wij hadden toen de kinderen kwamen eind van eerste kerstdag een warm en koud buffetje gemaakt, lekker wijntje erbij de mannen een biertje en ook bij ons was van uitbuiken geen sprake, maar het was wel erg lekker! en geen uren in de keuken hoeven staan...Ik wens jou Lieke en Teuntje een goede jaarwisseling en weer veel creativiteit en blog plezier in het nieuwe jaar!
Lieve groetjes van Gerie
Een prachtig eindejaars kaartje!
Fijne jaarwisseling en alle goeds voor 2014,
Diny
Liefs van Anita
Een fijne jaarwisseling!
Lieve groetjes, Berlinde
Mooi uiteinde en goed begin.
Groetjes Marja
Wat een super leuke nieuwjaarskaart!
Voor vanavond een fijn jaareinde en een super strart voor een gezond en creatief 2014!
Liefs,
Nancy