Hallo Allemaal,
Vandaag laat ik de verjaardagskaart zien die ik maakte voor mijn jongste dochter, ze was afgelopen vrijdag jarig. Het plaatje is denk ik van Pinterest (of FB) weet het niet zeker. Het DP is van Craft Sensations Enchanted Forest.
Het model is een stakaart, deze staat op het blog van Hobbyvision en deze is van de lopende challenge..
Zo ziet de kaart er opgevouwen uit, even vastgezet met een paperclip dan bleef deze mooier dicht.
Opengevouwen, de tekst en de bloemetjes hoorden bij het DP. Een van haar honden heette ook Sparkle, dus deze tekst was wel toepasselijk.
Zo ziet het model er uit, als de kaart staat.
Deze camper heb ik op de achterkant van de kaart geplaatst, want ooit, gaan ze rondreizen met een camper.
Wij hadden gisteren de Cascaderun, het begon met regen, gelukkig klaarde het rond half 11 op en werd het zonnig, er stond wel veel wind. Ik waaide bijna van het balkon toen ik foto's probeerde te maken.
Mijn oudste dochter deed ook weer mee, ze liep zelfs 5 minuten sneller dan de vorige keer. ( ze zwaait links voor op de foto).
Wens iedereen een fijne dag, groetjes Ansx
Challenges:
Girlz Rebel challenge ( met bloemen) - Crafty Gals Corner (Adorable) - Lil patch of crafty friends - Let's Craft and create (add flowers) - Simply Create too (Furry Friends) - Daisy Chain (not square) - Craft Rocket (layer it up) - Two Crafty critter crazies - Morgan's Art world - Crafty Animals - A perfect time to craft - Hobbyvision (stakaart) -
Wat een leuke kaart en dat plaatje zou zomaar een "foto" van mijn vroegere collie en onze Europese korthaar kunnen zijn, zo schattig!! Knap van je dochter, leuk dat je haar kon zien lopen ook vanaf je balkon.
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie kaart in dit leuke model Ans!
BeantwoordenVerwijderenKnappe prestatie van je dochter....en fijn dat jij vanaf je balkon een foto kon maken!
Groetjes Diny
Hele leuke kaart en wat leuk dat je zo de run voorbij kon zien lopen! Goed van je dochter hoor!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Caroline
Mooi hoe alles weer zo prachtig match met elkaar en wat leuk dat je de run zo van dichtbij kon zien. Je dochter deed het goed, heel sportief!
BeantwoordenVerwijderenMooie kaart, Ans
BeantwoordenVerwijderenNog van harte met je dochter
En dat schattige plaatje past er zo mooi bij!
Wat gaaf en stoer dat je dochter mee doet aan zo'n run en leuk dat je ze hebt gespot!
Fijne dag liefs Martha
Prachtige kaart Ans en nog gefeliciteerd! Super zo`n run en dan is het leuk als je haar ziet lopen. xx
BeantwoordenVerwijderenAlsnog gefeliciteerd met je dochter. je hebt een hele mooie kaart voor haar gemaakt. groetjes, Marlies
BeantwoordenVerwijderenLeuke kaart en wat knap van je dochter. Leuk dat je zo vanaf het balkon kon kijken.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Nicolette
wat een mooi kaartje met het leuke patroon en mooie plaatje
BeantwoordenVerwijderenleuk dat je naar de marathon kon kijken vanaf je balkon, knappe prestatie van je dochter
groetjes Ellen
Nog gefeliciteerd met je dochter. Je hebt voor haar een schitterende en persoonlijke stakaart gemaakt! wat leuk dat je vanaf je balkon mee kon kijken naar haar prestaties. Hier in Leuven was de EK run, ook een hele happening.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Pracht van een kaart.
BeantwoordenVerwijderenPrachtig kaartje Ans, geweldig dat je dochter mee liep,petje af voor haar, groetjes Bea.
BeantwoordenVerwijderenAlsnog gefeliciteerd met je dochter, Ans. Prachtige kaart heb je voor haar gemaakt. Wat leuk dat je je dochter vanaf boven hebt kunnen fotograferen.
BeantwoordenVerwijderenNog van harte gefeliciteerd met je dochter. Een mooie kaart heb je gemaakt. Prachtig plaatje heb je weer weten te scoren op Internet.
BeantwoordenVerwijderenKnappe prestatie van je dochter.
Groetjes, Astrid xXx
Een mooie versie van deze challenge en zo leuk dat de naam van de hond in de tekst voor komt. Super!!!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Sigrid
Wat een mooie kaart Ans.
BeantwoordenVerwijderenLeuk modelletje.
Ook het plaatje is mooi.
Knap van je dochter hoor.
Groetjes Elle-Jeanne
Een mooie kaart in een heel leuk model. Mooi die tekst zo aan de binnenkant en het plaatje is heel leuk. Wat knap van je dochter, dat doe ik niet na hihi.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
wat een gaaf model en een mooie kaart Ans............gr karin
BeantwoordenVerwijderenHele mooie kaart met di5 lieve plaatje. Leuk model en erg leuk opgemaakt. Grappig d3 camper op de achterkant… het is ook erg leuk om met zoiets onderweg te zijn. Wij zijn het weekend een paar dagen weg geweest met ons busje. Lekker Gefietst, vrienden getroffen. Wij waren in het midden van het land daar viel het weer gisteren mee. Even wat anders dan de laatste tijd… Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je dochter en je hebt er een mooie kaart voor gemaakt. Leuk met die hond en kat en die klaprozen erbij. Een prachtig model ook. Bij jullie een run en hier de rotterdamloop. Knap hoor dat je dochter meeloopt. Groetjes Marijke
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaart! Voor Julia?? Ik weet eigenlijk niet of je nu 2 of 3dochetrs hebt en of Julia de jongste is of niet.... Leuk model en een gaaf plaatje voor haar. Wel leuk dat je je huis niet uit hoeft om activiteiten te kunnen zien in het centrum! Ook haal waaide je bijna van balkon....
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je dochter Ans !
BeantwoordenVerwijderenJe hebt een prachtige kaart gemaakt voor haar.
Leuk dat je haar kon zien
op je balcon .
Groetjes Jannie
Je hebt een mooie kaart gemaakt voor je jarige dochter, bij deze nog van harte gefeliciteerd.
BeantwoordenVerwijderenSuper dat je zo je dochter kunt zien, voordeel van zo wonen, er is altijd wat te zien.
En goed gedaan van haar, groetjes Elly
Heel gaaf je kaart !!!!
BeantwoordenVerwijderenLeuk je dochter op de foto !!!!
Heel mooi model en jij hebt er een mooie kaart mee gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenHeel veel persoonlijke dingen op verwerkt, dit is altijd leuk.
Groetjes Rina
Leuke kaart heb je gemaakt, mooi model en ook heel erg mooi aangekleed.
BeantwoordenVerwijderenLeuk dat je je dochter vanaf je balkon kunt zien met het hardlopen, lekker makkelijk.
Fijne dag,
Hetty
Very nice card. Thanks for joining us at GRC 🎈
BeantwoordenVerwijderenZo een leuke creatie gemaakt, tof. Leuk dat je ook meedoet bij onze challenge GRC 🎈
Crea lieve Groetjes Claudia ❤️🦋❤️
Mijn FB pagina: Claudia's Kaartjes and more
Blog:Claudia's Kaartjes
Challenge blogs:
Girlz Creative Christmas (XMAS) 🎄
Girlz makes Guyz Cards (GMGC)🚗
Girlz creative crafts (GCC) 🌸
Creative sketchy girls (CSG) ❤️
Girlz Rebel Challenge (GRC) 🎈
Girlz Creative Fun Art of Scrap (GCFAOS) 🦋
Girlz & The Art of Letters (G&TAOL) 🎉
Such a fabulous creation! Thank you for sharing with us over at Morgan's ArtWorld.
BeantwoordenVerwijderen~ Sherry CT/Admin/Coordinator xx