Dank voor al jullie lieve berichtjes 💖
Onze kleindochter is zondag jarig en ik maakte deze kaart voor haar:
Dit leuke model is een pillar-easelcard en vond ik hier bij blogvriendin Lisanne, het is een eenvoudig -gemakkelijk te maken- model met een heel leuk resultaat.
Het lieve meisje op het plaatje (dat van Yvonne is) lijkt wel een beetje op Milou dus ik wist al snel dat ik deze ging gebruiken voor haar.
Haar verjaardag is afgelopen zondag gevierd maar vanwege m’n rug waren wij er helaas niet bij.
Gisteren waren ze even hier en kon ik haar kaartje geven met een cadeautje erbij.
Ze heeft heerlijk bij mij zitten kletsen en lachen terwijl we foto’s bekeken op de telefoon:
Ik link deze kaart naar de blogs van:
- Crafters’s Café #305 “travel”.
- 2SOTB #83 “letter M = Milou”.
Hartelijk bedankt voor jullie bezoekje en ik lees de reacties met heel veel plezier.
Een fijne dag en lieve freubelgroetjes, Wilma xx
3 jaar alweer wat gaat de tijd toch vlug Wilma, je maakte een heel leuk en lief kleurrijk kaartje voor Milou, alvast van harte gefeliciteerd. xx
BeantwoordenVerwijderenmooi kaartje heb je gemaakt
BeantwoordenVerwijderennog een dikke proficiat !
grtjs,martina
Oh, je hebt dus een kleindochter die bijna op jouw verjaardag is geboren en een kleinzoon die op moederdag is geboren, dat zijn pas echt supermooie cadeautjes! Gefeliciteerd alvast met haar verjaardag! Je hebt een enige kaart voor haar gemaakt, heel vrolijk met dit plaatje en leuk model.
BeantwoordenVerwijderenLeuke foto van jullie samen, heerlijk hoor!
O wat een leuk kaartje heb je voor Milou gemaakt! En ook al weer 3, wat gaat het hard he. Dan worden ze al zo groot en eigenwijs haha. Ook heel leuk! Jammer dat je niet bij het feestje kon zijn maar de foto met Milou op schoot verteld al zoveel! Heerlijk bij oma op schoot!
BeantwoordenVerwijderenLeuk dat je kaartje meedoet met onze challenge, dank je wel!
Groetjes Caroline DT 2Sistersontheblog
Wat een leuke foto van jullie zo. En dat ze al weer 3 is, wat gaat dat hard. Je kaart is weer zo leuk gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenDankjewel voor het meedoen bij 2Sistersontheblog.
Groetjes Nicolette
Wat een leuke kaart Wilma
BeantwoordenVerwijderenVan harte met de verjaardag van Milou!
Leuk model is dit!
En wat een lieve foto bij oma op schoot, fijn dat ze zelf naar je toe zijn gekomen
Liefs Martha
gefeliciteerd met de verjaardag van je kleindochter, wat een mooi kaartje heb je voor haar gemaakt met het leuke model en de leuke kleurtjes wat een lief plaatje heb je gebruikt
BeantwoordenVerwijdereneen gezellige foto zo samen in de stoel
groetjes ellen
gefeliciteerd en wat een leuk model kaart is dit.
BeantwoordenVerwijderengroetjes alma
Heel leuk deze kaart !!!
BeantwoordenVerwijderenDat is toch genieten met haar !!!!
groeten Ineke
Wat een superleuke kaart voor Milou. Die zal ze wel leuk gevonden hebben.
BeantwoordenVerwijderenWat zitten jullie daar lekker samen te genieten in de stoel! Sterkte met je rug.
xxx Margreet
Alvast gefeliciteerd met jouw verjaardag (een kaartje is onderweg) en die van jullie kleindochter, wat grappig dat ze een dag na jou jarig is. Je hebt een hele leuke kaart voor haar gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenLeuke foto ook van jullie beiden.
Groetjes en fijn weekend
een mooi lief kaartje Wilma......mooie foto..........gr karin
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke en vrolijke kaart maakte je voor jullie jarige kleindochter. Ook een leuk model kaart.
BeantwoordenVerwijderenMooie foto van jullie samen. En vast een fijne verjaardag a.s. zaterdag. Ik hoop dat mijn kaart is aangekomen.
Wat een lief kaartje heb je gemaakt voor Milou en wat een leuk model. Heel leuke foto, heerlijk bij oma op schoot. Geniet morgen van je verjaardag.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Joke
Je hebt een heel gave kaart gemaakt voor Milou met dit modelletje. Tjonge wat gaat de tijd toch snel. Gezellig dat ze gisteren even bij jou waren, en jullie zo'n gezellig momentje hadden. Alvast een heel fijne dag morgen, en doe het rustig aan!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Wat een enige foto van jou en Milou! Jammer dat je er niet bij kon zijn, maar zo heb je haar wel even voor je alleen...
BeantwoordenVerwijderenJe kaart is erg leuk! Enne... nog 1 nachtje slapen🥳
Wat een leuke kaart heb je gemaakt voor Milou.
BeantwoordenVerwijderenWat een heerlijk kroelmeisje zo op je schoot, lekker genieten ....
Fijn weekend,
Hetty
Wat heb je een supermooie kaart voor Milou gemaakt. En wat een gezellige foto van jullie twee. Fijn dat jullie het zo leuk hadden. Dat maakt weer veel goed. Nog veel beterschap met je rug. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenPs Van harte gefeliciteerd met je verjaardag vandaag en een fijne dag. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je verjaardag! Wat een gezellige momentje samen op de foto. Super mooi kaartje, leuk model. Groetjes Doris
BeantwoordenVerwijderenHartelijk gefeliciteerd met je verjaardag en een fijne dag vandaag. Fijn dat je liet weten dat je mijn kaart hebt ontvangen.
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke kaart voor je kleindochter en wat een leuke foto van jullie samen.
BeantwoordenVerwijderenVoor jou ook van harte gefeliciteerd en dank je dat je liet weten dat de kaart ontvangen is.
Ik wens je nog een hele fijne verjaardag.
Lieve groet, Petra
gefeliciteerd met je verjaardag
BeantwoordenVerwijderengroetjes Alma
Allereerst gefeliciteerd met je verjaardag en wat een schattige kaart heb je voor je kleindochter gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenEn wat een leuke foto van jullie samen.
Groetjes van Marian.
Leuke kaart voor Milou ! Gefeliciteerd met jouw verjaardag! Hopelijk kreeg je mijn kaartje ook op tijd. Groetjes, Gina
BeantwoordenVerwijderenWat een supperschattige kaart heb je voor Milou gemaakt Wilma!
BeantwoordenVerwijderenWat een gave foto van jullie saampjes!
What an adorable card. I especially love your fun fold. Thank you for joining us at The Crafter's Cafe, and I hope to see you again soon. Hugs, Jinny
BeantwoordenVerwijderenGreat way to travel. Great card. Thanks for joining us at The Crafter's Café this month for our Travel challenge.
BeantwoordenVerwijderen