Totaal aantal pageviews
zaterdag 22 februari 2025
Gezichtjes
vrijdag 21 februari 2025
(IJs)vogel
Op weg naar fysiotherapie, gisteren, zag ik een eend die over water liep:
De dag er voor was ik naar radiologie in het ziekenhuis voor een controlefoto. De arts in opleiding bekeek de foto. Hij constateerde dat de stand goed is, maar dat er nog weinig van botopbouw te zien is. Later werd dat wat afgezwakt: in deze fase van de strijd kun je dat niet echt goed zien. Terug over zes weken.
donderdag 20 februari 2025
Vogels
Er is werkelijk altijd wel wat te zien in Amsterdam. Kijk dit nou, dat verwacht je toch helemaal niet aan een gracht in het hart van de stad:
woensdag 19 februari 2025
Nesjomme
Een zeer bijzondere film. Gemaakt door iemand die ik niet kende, Sandra Beerends.
dinsdag 18 februari 2025
Daniëls
De volgende week vroeg ik aan de ontvanger (hoofd ener school geweest) of hij de fout had opgemerkt. En ja hoor, grrrr, natuurlijk had hij dat.
Weer een week later nam Marjan dit boek voor mij mee en mocht ik het lenen.
- een dubbeltje op zijn kont
- iemand doodmaken met een blije mus
- een gebit zonder end
- liever niet betalen met losgeld.
maandag 17 februari 2025
Nogmaals Leeuwarden
zondag 16 februari 2025
Latijn
zaterdag 15 februari 2025
Wapens en wapenspreuken
Dat heb ik altijd al gehad, als ik een Latijnse tekst zie ergens, wil ik altijd weten wat die betekent. Tegenwoordig is dat makkelijk , je gaat naar Google, je typt de tekst en hup daar staat de vertaling.
vrijdag 14 februari 2025
Kalender
donderdag 13 februari 2025
Een serie van Esther. Gezichtjes
In museum De Fundatie hing een schilderij van Jan Cremer. Aan de rechterkant van het middelste doek zag ik een boos gezichtje. Ik heb er even een close up foto van gemaakt.
In de deurklink van een poortdeur en van een raamstang zag ik een gezichtje.