Hoi!
Zoals de laatste manden steeds op de 2e van de maand mijn kaart voor de CCC. Een challengeblog waarbij je je gemakte kaart opstuurt naar iemand aan wie je gekoppeld wordt.
Ik kreeg het adres van Gail uit Noorwegen. Ik had de kaart klaar en wilde hem eigenlijk net schrijven, toen ik een mail van haar kreeg dat er nog een late aanmelding binnen was gekomen van Mia uit Griekenland. Of ik mijn kaart aan haar wilde sturen. Dat zou betekenen dat Gail zelf dus geen kaart zou krijgen.
Dat vond ik niet kunnen , dus stuurde ik hun allebei een kaart.
Dan is er ook nog een keuze uit een thema: steampunk/ birds/ friendship
of een techniek: sequins / shaped card.
Voor Gail maakte ik deze kaart:
Voor Mia maakte ik deze:
Zelf kreeg ik een kaart van Joanna. Ook een prachtig kaartje met een vogel...
En het woord was Coronavirus. Het bijzondere daaraan vind ik dat we ook nog door zo'n rotvirus met elkaar verbonden zijn. Echt iedereen ter wereld heeft ermee te maken.
Jullie zullen het gemerkt hebben, ik reageer soms met een ander account. Ik heb nog een googleaccount en dan heb ik geen last van dat robotgedoe. Nadeel dat jullie dan niet via mijn naam op mijn blog kunnen komen. Het is even niet anders...
Lieve groet,
Je eerste kaart vind ik super mooi!
BeantwoordenVerwijderenEn de kaart met de vogel die je kreeg is ook heel mooi! Die cirkel eronder is 1 om te onthouden.
Fijne dag x
Oja, ook al reageer je met Google, we weten je wel te vinden 😘
Wat zijn de kaartje leuk die je maakte, mooie kleuren gebruikt. Het vogeltje is enig.
BeantwoordenVerwijderenFijne dag.
Het zijn hele mooi kaarten GerJanne, lief dat je er nog eentje maakte.
BeantwoordenVerwijderenVanaf gisteren moet ik nu ook overal weer dat robotgebeuren intikken.
Groetjes Elly
wat een prachtige kaarten, ook de kaart die zelf kreeg vind ik erg mooi.
BeantwoordenVerwijderenSuper kaarten GerJanne. De eerste had ik gezien destijds. Bijzonder hoor om uit de hele wereld kaarten te ontvangen. En ja dat iedereen met het virus te maken heeft blijft zo naar. Misschien dat ik ook wel een keer mee ga doen, maar nu eerst andere dingen. Groetjes Nelleke
BeantwoordenVerwijdereneen hele leuke, een mooie en vrolijke en een mooie kaart Gerjanne
BeantwoordenVerwijderenGr Karin
Wat een leuke kaartjes heb je gemaakt maar ook zeker ontvangen!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Caroline
Wat een mooie herfstkaarten heb je gemaakt, GerJanne.
BeantwoordenVerwijderenOok de kaart die je kreeg is erg mooi!
Prachtige kaartjes laat je weer zien. En wat lief van je om Gail alsnog een kaart te sturen.
BeantwoordenVerwijderenxxx Margreet
Wat een prachtige kaarten, GerJanne. En wat een leuk idee, zo'n kaartenlink wereldwijd.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes
Jantine
Hoi GerJanne, ook hier ga ik je nog eens bedanken voor je superlieve kaartje! Wat doet dat goed! Had een berichtje op insta gestuurd, maar weet niet of je het gelezen had?...💛💛💛
BeantwoordenVerwijderenwat een mooie kaartjes ook je gekregen kaart is erg mooi
BeantwoordenVerwijderengroetjes ellen
Mooie kaarten heb je gemaakt, GerJanne!
BeantwoordenVerwijderenOok een leuke kaart ontvangen!
Ik heb totaal geen last van dat robotgedoe wat vreemd dat blogger zo verschillend is he, sommige mensen krijgen hun foto van de creatie niet in de zijbalk, was bij mij eerst ook maar ineens kwam de foto tevoorschijn ik heb er niks voorhoeven te doen...
Ik heb de werkwijzer van de draaikaart geplaatst in de werkwijzerpagina, ook kun je het vinden in de zoekbalk...
Liefs Martha
Ja dat zou ik ook doennaar alle twee een mooi kaartje sturen en je hebt zeker een hele gave gehad van Joanna! Heb me even verdiept in jouw robot probleem ze noemen het captcha ....even Googelen GerJanne: Hoe krijg ik blogger robot uit. Het is een soort spam/captcha die je w.s hebt binnen gehaald? Misschien helpt de uitleg hierover je vooral die van "bloggenloggen" is heel duidelijk! Misschien heb je alles al geprobeerd hoor heel frustrerend voor je! succes en lieve groetjes,
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Lief van je om naar Gail alsnog een kaart te sturen, zou toch sneu zijn als zij geen kaart kreeg. Jou kaarten zijn allebei heel erg leuk geworden! Hopelijk werkt de tip van Gerie hierboven!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Lief dat je naar beiden een kaartje hebt gestuurd! Dat zou ik ook doen en ik zou er zelf ook heel blij mee zijn ;-) Het zijn twee prachtige kaarten geworden, leuke uitdaging was het ook. Ook je ontvangen kaartje is heel erg mooi!
BeantwoordenVerwijderenLovely post with beautiful cards. x
BeantwoordenVerwijderenTwee prachtige kaartjes zijn het en ze gaan een hele reis maken, leuk! Lief dat je aan allebei de dames een kaart stuurde, voor Gail vast een verassing! Mooie kaart ook van Joanna!
BeantwoordenVerwijderenMooie kaarten maakte je, je hebt er flink je best op gedaan. Lief dat je voor beide dames een kaart maakte. De kaart die jij mocht ontvangen is ook mooi.
BeantwoordenVerwijderenLeuk, zo'n internationale challenge.
Zo kennen we je ondertussen al Gerjanne, een goed hart dat openstaat om anderen te plezieren. Heel mooi gemaakt!!!
BeantwoordenVerwijderengroetjes
Marleen
Your bird card is so cute. He has a lot of fun with the many autumn leaves. Gundi
BeantwoordenVerwijderenDat is typisch GerJanne. Jij stuurt dan gewoon twee kaarten. Zo lief. En leuk zijn ze ook. Goed weekend!
BeantwoordenVerwijderenZie nu pas dat je met één van deze kaarten ook meedoet bij CAS on Friday! Superleuk. Dankjewel daarvoor.
VerwijderenPrachtige kaartjes GerJanne.
BeantwoordenVerwijderenEn zoals jij nu eenmaal bent heb je weer 2 mensen blij gemaakt.
Groetjes,
Carla
Your cards are both super, what great makes, Hazel xx
BeantwoordenVerwijderenTwee prachtige kaarten Gerjanne. En twee blije mensen
BeantwoordenVerwijderenMaar die je zelf hebt ontvangen vind ik ook heel mooi.
Groetjes Elle-jeanne
You are wonderful doing two cards. I like the little birdies you added in the card for Gail - such a lovely extra touch. I can definitely see the sketch in the card for Mia. The leaves look so realistic. Lovely card too that you received from Joanna.
BeantwoordenVerwijderenWat een grappig idee!
BeantwoordenVerwijderenHeel erg mooi!
x
Diana
What a special lady you are to send them both a card. I see that the card you sent Gail is very similar to the one I made, how strange is that. Both are great cards and I love the one you received from jo. I have that stamp set and didn't think of using it for this challenge, how silly as it hasn't had that much use xx
BeantwoordenVerwijderenWat ben je toch een schat om toch een extra kaart te maken...fijn is dat als je mensen kunt verassen,ik houd er ook van. Je maakte prachtige kaarten en de kaart die je terug ontving is ook erg mooi Gerjanne.
BeantwoordenVerwijderenEen fijn weekend xx
Two very gorgeous cards you made. I was very surprised and touched to receive that beautiful card from you. I was double blessed this month. And that bird on Mia's card is so cute and lovely shape. Love Joanne's blue bird too. Thanks so much GerJanne. HUGZ
BeantwoordenVerwijderenJij hebt dubbelop gemaakt, wat zijn ze leuk GerJanne! Super leuk om hier aan mee te doen hoor, mijn kaart voor oktober ligt al klaar ;-).
BeantwoordenVerwijderenBeautiful cards, GerJanne, and so sweet of you to send to Gail too!! Just love the big leaf with the bitty bird on card one and the sweet colored birdie on card two!!
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke kaarten... vogeltjes blijven leuk op kaarten . Zeker iedereen heet te maken met dit nare virus... ... wat zouden we het graag verdringen... Hopelijk gaat dat ons weer lukken...
BeantwoordenVerwijderen