Bij één van mijn SU bestellingen zat een zakje met wat papier en stansjes van José om zelf een leuke kaart mee te maken. Hier het eindresultaat van een ochtend gezellig schuiven en plakken:
CAS on Friday 'Party Time'
Scrapping4fun 'Anything Goes'
*
Nog even heerlijk genieten van het mooie weer en dat in september. Ik ben geen koffieliefhebber, maar deze lekker romige ijskoffie ging er wel in! Hier het recept en een foto:Dalgona coffee
(1 persoon)
1 el oploskoffie
1 el suiker
1 el heet water
150 ml koude melk
ijsklontjes
Meng de oploskoffie met de suiker en het water. Mix dit ongeveer 10 minuten met een mixer totdat er een lobbige crème ontstaat.
Doe de ijsklontjes in een groot glas en giet de melk erover. Voeg de koffiecrème toe. Even doorroeren en drink de dalgona coffee meteen op.
Drink smakelijk!
*
Nooit
heb ik ooit – Joshilyn JacksonHet begint als een spel op een avond bij de leesclub. Nooit heb ik ooit... iets heel ergs gedaan. Maar Amy heeft wél iets heel ergs gedaan. En Roux, de charmante nieuwkomer in de wijk waar Amy woont, weet precies wat dat is.
Roux belooft dat ze haar met rust zal laten als Amy volgens haar regels speelt. Maar Amy is niet bereid om alles te verliezen. Ze zal terugvechten, en in dit razend spannende kat-en-muisspel kan maar één iemand winnen.
Sterke personages, een spannend verhaal en mooie plotwendingen! Moet ik nog meer vertellen...nee, toch? Aanrader, hoor!
Lees hier de eerste bladzijden van dit boek!
Uitgever: nieuwamsterdam.nl
*
Nog een fijne dag en tot gauw!
Wat een leuk kaartje heb je gemaakt Jeanet.
BeantwoordenVerwijderenSoms schuiven we wat heen en weer voordat het klopt....maar et is je goed gelukt!
De koffie ziet er ook heerlijk uit!
Groetjes Diny
Wat heb je een leuke kaart gemaakt met de gekregen spulletjes Jeanet. Het boek heb ik opgeslagen,dankjewel voor de leuke tips steeds. Lieve groetjes xx
BeantwoordenVerwijderenLeuke kaaart heb je met de gekregen spullen gemaakt. De achtergrond is erg leuk. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie winterse kaart, tenminste dat lijkt zo door het wit en de embossingfolder. Ik vind hem prachtig!
BeantwoordenVerwijderenEen heel mooie kaart heb je gemaakt. Het boek zal ook weer leuk zijn.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Super leuke kaart, en die embossing folder!!! je weet ik ben helemaal in to embossing folders. Ik heb ergens nog een mooie gezien met een brei kabel motief ik moet eens op zoek gaan 😊 De ijskoffie lijkt mij heerlijk Jeanet, vandaag word het hier heel warm 😁
BeantwoordenVerwijderenFijne dag.
Wauw die witte embossing is zo mooi.
BeantwoordenVerwijderenDe prachtige bloementuil komt er mooi op uit.
Erg leuk gemaakt Jeanet.
Groetjes,
Carla
Ziet er prachtig uit Jeanet!
BeantwoordenVerwijderenEen super leuke kaart heb je gemaakt met gekregen zakje.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Els
Mooie kaart! Prachtig met die embossing op de achtergrond. De ijskoffie sla ik over want ik lust echt geen koffie. Maakt niet uit in welke vermomming hij komt.
BeantwoordenVerwijderenRegelmatig zoek ik boeken van jouw blog op in mijn e-reader. Zo leuk om ook eens iets anders te lezen.
Groetjes van Henriët
Wat een leukje weer! Prachtig de geëmbossde achtergrond! Groetjes Linda
BeantwoordenVerwijderenwat een mooi kaartje mooie details de geemboste achtergrond erbij vin ik heel mooi
BeantwoordenVerwijderengroeters ellen
oeps foutje ik bedoel groetjes haha dus nog een keer
Verwijderengroetjes ellen
Schitterende embossingfolder is dat, mooie kaart Jeanet!
BeantwoordenVerwijderenZonnige dag XxIrene
LOVE the embossed background and what a lovely card..xx
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie embossing, je kaartje is prachtig geworden Jeanet!Groetjes Doris
BeantwoordenVerwijderenSuper gedaan, dat schuiven en plakken! Mooi resultaat!
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtig kaartje en wat ziet die koffie er super lekker uit! Ik krijg er trek in!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Trudy
Wat een mooie kaart heb je gemaakt, leuke achtergrond ook, ik hou van koffie, heerlijk..
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Ansx
Schitterende caskaart Jeanet , super embos erop !!
BeantwoordenVerwijderenHeerlijke koffie , fijne avond groetjes Epie
Wat mooi die textuur in de achtergrond en de tere takjes! Prachtkaartje!! Het boek gaat op mijn lijstje maar mijn koffie drink ik liever warm...
BeantwoordenVerwijderenEen mooie kaart met een mooi geëmboste achtergrond Jeanet. Lieve kleurtjes, leuk zo'n verrassing bij je bestelling. Het boek is genoteerd, dank je wel.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Wat leuk om een pakketje voor een kaart te krijg, je hebt er iets moois van gemaakt Jeanet! De koffie ziet er lekker uit, nu moet ik wel zeggen dat ik nog nooit ijskoffie gedronken heb. Het boek klinkt spannend.
BeantwoordenVerwijderenHele mooie kaart Jeanet.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Nicolette
Beautiful card, thanks for joining Scrapping4funChallenge.
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaart Janet.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Elle-jeanne
Wat een mooi embossingwerk op je achtergrond. Heel mooie kaart!
BeantwoordenVerwijderenLia DT S4F
oh, ook een prachtige kaart, wat leuk dat je de materialen kreeg en er dan zo'n mooie kaart van maakt
BeantwoordenVerwijderen